FC POLONIA - TERVUREN RANGERS 4-1 !!!

W ostatnim meczu rundy jesiennej podejmowaliśmy zaprzyjaźnioną drużynę Teruren Rangers.
W pierwszym spotkaniu padł remis 1-1, był to pierwszy mecz sezonu, parę nowych twarzy, nowy trener, nowa koncepcja gry.
Duży wpływ na końcowy wynik meczu miał brak zgrania naszego zespołu.
Minęło parę miesięcy i wszystko zaczęło nabierać kształtu, przyszła dobra gra, przyszły wyniki i fotel samodzielnego lidera.
Przyszedł także czas na rewanż…
Pierwsza połowa przebiegła pod nasze dyktando, pierwsza bramkę, pięknym strzałem z ponad 25 metrów strzelił Marek Piekarski.
Goście zagrozili nam dwukrotnie, za pierwszym razem piłka odbiła się od słupka, za drugim, po interwencji Dariusza Filipka na poprzeczce.
Tuz przed przerwą, Damian Dąbrowski płaskim strzałem w długi róg pokonuje bramkarza Rogersów i wychodzimy na pewne prowadzenie.
Druga odsłona meczu pokazała ze zbyt duża pewność siebie może nas zgubić.
Gra się znacznie uspokoiła, większość meczu toczyła się w środku pola.
Goście po raz kolejny oddali niebezpieczny strzał, który i tym razem zatrzymał się na słupku.
Cóż, podobno szczęście sprzyja lepszym…
Graliśmy coraz gorzej, dzięki czemu po kolejnej akcji goście zdobywają bramkę.
Dużo ożywienia w grze wniosło pojawienie się na boisku Łukasza Bagińskiego.
Przeprowadziliśmy parę ładnych akcji, po dwóch z nich popularny „Bagi” wpisał się na listę strzelców i tak to pokonaliśmy drużynę z Tervuren 4-1.
Dość oryginalną „niespodziankę” przygotował sam trener który pojawił się w waga w ręku i osobiście ważył każdego z zawodników.
Po nowym roku odbędzie się kolejne ważenie i sprawdzimy kto odpowiednio przepracował okres zimowy a kto nie.
Za każdy dodatkowy kilogram 25 €.
Był to ostatni mecz w tym roku, czas na zasłużoną przerwę, czas dla rodziny, na Święta i Nowy Rok, spotykamy się 10 stycznia!