FC POLONIA - SPORTINGBOYS 6 - 1 !!!

Remis i dwa zwycięstwa, tak wyglądały statystyki naszej drużyny przed sobotnim meczem z vice-mistrzem poprzedniego sezonu, czyli ekipą Sportingboys.
Ostatnie spotkanie miedzy nami zakończyło się zwycięstwem Sportingboys 1-2. Także przyszedł czas na rewanż, a zarazem sprawdzenie się z naprawdę mocnym zespołem.
Mimo drastycznego odmłodzenia składu i sporych zmian kadrowych Polonia stanęła na wysokości zadania.
Pierwsza polowa to nieustanne ataki i gra do jednej bramki, po bramce Kamila Stupaka, oraz dwóch trafieniach Łukasza Bagińskiego schodziliśmy na przerwę z trzy-bramkową przewaga.
Widać było ze w końcu cos zaskoczyło, płynność w grze, ładne akcje, dużo podbramkowych sytuacji.
W drugiej połowie znów ukłuł niezawodny „Bagi”, premierowa bramkę strzelił także Andrzej Kosiński, a kropkę nad „i” postawił Piotr Siedlecki.