FC DEPOT - FC POLONIA 0 - 1 !!!

Dzisiejszego popoludnia druzyna FC Polonia goscila we Vlezenbeek grajac mecz z FC Depot.

Trener: Wieslaw Rapiejko

2’ – pierwsza niewykorzystana sytuacja Polonii. Sidorczuk zamiast strzelac bezposrednio na bramke chcial zagrac kombinacyjnie wywalczajac rzut rozny.
6’ – Stupak strzela z dystansu, bramkarz FC Depot na posterunku.
8’- swietna wymiana pilki miedzy Markiem Piekarskim, Pawlem Sidorczukiem i Krzyskiem Piekarskim – ten ostatani dosrodkowuje, a minimalnie niecelnym strzalem glowa popisuje sie Ostaszewicz.
10’ – Osztaszewicz ponownie strzela glowa, i ponownie minimalnie nie trafia.
13’- M. Piekarski z 30 metrow po pieknym strzale trafia w poprzeczke.
28’ – bramkarz gospodarzy wypuszcza pilke z rak po dosrodkowaniu z rzutu roznego – nikt z naszych nie potrafi wbic pilki do pustej bramki.
36’ – kolejna grozna akcja Polonii, obronca gospodarzy wybija pilke z linii bramkowej.
45’ – kapitalnym strzalem popisuje sie napastnik gospodarzy, ale Darek Filipek cudowna obrona potwierdza,ze jest najlepszym bramkarzem w lidze.
50’ – swietne dosrodkowanie K. Piekarskiego z rzutu wolnego, Baginski minimalnie nie trafia do bramki.
51’ – zmiana w Polonii, schodzi Brycz, na jego miejsce Szekalski.
57’- grozny strzal gospodarzy, pilka minimalnie mija nasza bramke.
59’ – fenomenalny strzal z woleja Dabrowskiego,pilka odbija sie od spojenia slupka z poprzeczka.
64’- Prokop z wolnego, bramkarz FC Depot na posterunku.
66’- wreszcie gol dla Polonii !!! – Pawel Sidorczuk wykorzystuje niezdecydowanie obroncow gospodarzy i strzela obok bezradnego bramkarza gospodarzy.
68’- Lupinski za Ostaszewicza.
70’- nerwowe ostatnie minuty pod nasza bramka...

Mecz konczy sie skromnym,aczkolwiek zasluzonym zwyciestwem Polonii !
Druga wazna wiadomoscia dnia jest porazka lidera naszej grupy, druzyny KIWIS B – walczymy do konca Panowie !

Kilka zdan o naszej grze – coz potwierdza sie zasada,ze ciezko nam sie gra na naturalnej trawie. Wiele niecelnych podan, dziwnych strat pilki...gdy do tego wkrada sie nerwowosc, wszyscy drza o wynik do ostatniej minuty. Ogolnie mecz stal na srednim poziomie...o druzynie FC Depot mozna powiedziec, ze tylko „przeszkadzala” na boisku.

Najwazniejsze sa jednak 3 punkty, wywalczone na ciezkim (doslownie i w przenosni), terenie FC Depot.

Po meczu miala miejsce mila uroczystosc – Marek Piekarski obchodzil swoje urodziny. Mareczku,zyczymy duzo zdrowia, abys jeszcze przez wiele lat byl podpora naszej druzyny! – i dziekujemy za wszystko, co dokonales dotychczas grajac ciagle na swoim wysokim poziomie.

Zapraszamy juz dzis na kolejny mecz (25 /01) na naszym terenie przeciwko Week Sport A o godzinie 15:30.

Do zobaczenia ! – nastepna sobota musi byc nasza !