FC Polonia Boitsfort – A.O.C Buston 3-1 !!!

Bramki:  Kamil Stupak (5’)
            Łukasz Bagiński (31’)
            Damian Dąbrowski (72’)

Karne : Paweł Sidorczuk, Krzysztof Rychtarczyk, Dawid Orzepowski
Drugi oficjalny mecz FC Polonia, a pierwszy na naszym stadionie, ściągnął na trybuny liczne grono zwolenników naszej drużyny. Historyczne zwycięstwo – wola walki i konsekwencja w grze procentują już na początku sezonu.
Nasze zwycięstwo nawet przez chwile nie było zagrożone, kontrowaliśmy mecz i pewnie odnieśliśmy sukces, który był nam potrzebny po pechowym remisie sprzed tygodnia.
W cieniu wiekowych drzew okolicznego parku, otulonego zewsząd feeria różnobarwnych kwiatów, ujrzeliśmy my kibice tworzący się kolektyw. Ta drużyna ma przyszłość! –  Oto głos z trybun jednego z wiernych kibiców.
Dziękując Państwu za liczne przybycie, zapraszamy na kolejne mecze.
Prosimy nas śledzić na:

Telegraficzny skrót z meczu:
1’ – fenomenalna obrona Dariusza Filipka po groźnym strzale przeciwników z najbliższej odległości.
5’ – 1: 0! Kamil Stupak cudownym lobem z 40 metrów zdobywa pierwszą bramkę.
7’ – rzut karny dla przeciwników… ale my przecież mamy w bramce Darka Filipka, który wybija piłkę na rzut  rożny !
14’ – Łukasz Bagiński nie trafia do pustej bramki.
20’ – ponownie Łukasz Bagiński w sytuacji sam na sam z bramkarzem – góra ten drugi.
28’ – za druga żółta kartkę, boisko opuszcza Krzysztof Piekarski.
31’ – 2:0! Wreszcie popularny ‘Bagi’ trafia! Po dośrodkowaniu piłki z rzutu wolnego przez Marka Piekarskiego, Łukasz strzałem z powietrza nie daje najmniejszych szans bramkarzowi rywali.
Do przerwy 2:0
Po przerwie gra toczy się w środku boiska, my grając w osłabieniu chcemy kontrolować grę i trzymać, mówiąc gwara bokserska, przeciwnika na dystans.
60’ – ewidentny rzut karny za zagranie ręką przez naszego rywala, do piłki podchodzi Łukasz Bagiński i strzela… ponad poprzeczką.
62’ – rywale wybijają piłkę z linii bramkowej, po naszej kolejnej składnej akcji.
68’ – znów piękna obrona bardzo groźnego strzału przez Dariusza Filipka.
70’ – 2: 1, nasz bramkarz bezradny. Strzał przeciwnika z 10 metrów w samo okienko bramki.
72’ – 3:1! Damian Dąbrowski strzałem z dystansu ustala wynik meczu!
Po utracie trzeciej bramki, przeciwnicy pogodzili się z porażka, a my kontrolują grę, pewnie zwyciężamy!