FC POLONIA - CRISTAL BOYS 2-0 !!!

Cristal Boys, ekipa która chciała zbliżyć się do lidera 1 ligi KAVVV…

Zmotywowani, pełni optymizmu i woli walki.
Już 30 sekund po pierwszym gwizdku, zapal gości został ostudzony. Szybki pressing, akcja skrzydłem. Tylko szczęście obrońców Cristal Boys uratowało ich przed utratą bramki. Kolejne minuty to natarcie naszych zawodników. Pełne tempa i kreatywności akcje, raz po raz rozbijały obronę rywali. Brakowało skuteczności. W 10 minucie spotkania rzut wolny na 35-tym metrze egzekwował Marek Piekarski, który pięknym dośrodkowaniem obsłużył Łukasza Bagińskiego, a ten nie ma zwyczaju marnować takich sytuacji. Precyzyjnym strzałem głową otworzył wynik spotkania. Goście zamroczeni serią ciosów, nie potrafili się podnieść. Pod koniec pierwszej polowy zawodnicy z Merchtem przeprowadzili groźną akcje, ale piłka po strzale przeleciała nad siatkami ogradzającymi teren boiska.
W drugiej połowie trener przeprowadził kilka zmian i wymianę pozycji. Gra Polonii nadal była na bardzo wysokim poziomie. Kolejne akcje, kolejne natarcia, grad ciosów, lecz brakowało nokautującego uderzenia. W 55 minucie wyśmienitą akcje lewą stroną boiska przeprowadził Kazimierz Zieliński. Kilka szybkich podań i popularny "Kazik" znalazł się w sytuacji 'sam na sam' z bramkarzem. Lewa noga, strzał i bramka. Cristal Boys na łopatkach. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie, mimo wielu sytuacji naszej drużyny.

Polonia, po 13 kolejkach bez porażki, z 11-oma zwycięstwami, głęboko zasiada w fotelu lidera.

Następny mecz już w sobotę (13/12/2014) z drużyną Tervuren Rangers o godzinie 15:30